KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16144144
nr 1614 4144
Oljemålningar
2 st, Håkan G Carlström, segelbåtat & hav signerade. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 42x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:57:17
500 kr
600 kr